Ne İş Olsa Yapar Mıyım ?

Ne İş Olsa Yapar mısın?

 

Üniversiteye başladık ama bunun sonrasında bizi iş hayatında neler bekliyor?

Birçok sektör ve pozisyon arasından bize en uygun olanı şimdiden nasıl öğrenebilirim diye kendine soruyorsan Ne İş Olsa Yapar Mıyım'a bekleniyorsun. Sen de üst düzey firmalarıın üst düzey müdürleriyle tanışmak, onlardan sektörleriyle alakalı önemli bilgiler öğrenmek, Vaka Analizi ile kendini ölçmek,gece kulübünde eğlenmek, Panelde yeni mezunlarımızın başarı hikayelerini dinlemek, Workshoplar ve daha fazlası için etkinliğimize hemen kaydını yaptırmalısın. Kayıtlar tüm üniversite öğrencilerine açıktır.

Konuşmacı Oturumları

Her yıl birbirinden önemli CEO lar birbirinden ünlü başarılı iş adamları ve mesleğinde başarılı olmuş sayısız konusmacı Yusesin Ne İş Olsa Yapar Mıyım? etkinliğinde buluşuyor ve size başarı öykülerini anlatıyor.

Workshoplar

 

Edinilen bilgileri uygulamaya geçirmeyi öğrenmek, uygulama becerisini geliştirmek, bunu yaparken aynı zamanda interaktif bir şekilde gençleri de etkinliğe katarak hem şirketleri daha yakından tanımalarını, hem de keyifli ve olabildiğince verimli zaman geçirmelerini sağlamak en önemli hedeflerimiz arasındadır.

Vaka Analizi Eğitimi ve Oturumu

 

Vaka analizi eğitimi ve vaka analizi çalışmalarıyla katılımcılar  çalışma hayatlarında hangi departmana yöneleceğine karar vermesine yardımcı olmak, takım çalışmasına adapte olmasını sağlamak, ileride katılacakları vaka analizi yarışmaları öncesinde tecrübe edinmelerini sağlamak.

Konaklama

Etkiniliğimizde konaklama okulumuzun yurdunda olmaktadır.

Eğlence

Eğlencesiz olmaz tabiki. Yuses her yıl yapılan ''Ne İş Olsa Yapar Mıyım?'' etkinliğinde hem eğlenmeyi hem öğrenmeyi amaçlıyor.

Ne İş Olsa Yapar Mıyım?'17 Konuşmacıları

  • Tamer Batan-Digital Media Strategy and Innovation Manager at P&G  
  • Emrecan Ataoğlu-Associate at The Boston Consulting Group (BCG) 
  • İdil Berke-Customer Logistics and Own Warehouse Manager at Unilever
  • Gökmen Güven-Global Buyer at Unilever  
  • Burak Sıraç -Online Marketing Manager
  • Bermal Özbay-E-Business Specialist
  • Selman Yücebıyık-Marketing Manager at Coca-Cola İçecek


Vaka Analizi Eğitimi ve Vaka Çalışması

Motivasyon Oturumu

İzgören Akademi'den Kemal  Güner